Naše úspěchy a další informace

MČR ve všestrannosti, Borová 18.-20.9.2015

21.09.2015 08:11
Stejně jako v loňském roce, i tentokrát si titul mistra České republiky ve všestrannosti odváží ze šampionátu v Borové u Chvalšin konaném od 18. do 20. září Robert Pokorný. O jeho vítězství s koněm Rodeo Au Heup přitom rozhodl až nedělní parkur.Radko Heidenreich ml. s klisnou Tiksi získali v...

MČR ve všestrannosti dětí a juniorů

10.09.2015 08:12
Inka Saparová a Sl.Fregata z našeho jezdeckého klubu na Mistrovství ČR získala stříbrnou medaili v kategorii starších juniorů.Mistrovství ČR se konalo ve dnech 4. - 6. září v Brně na Panské líše.Trenérka této úspěšné sportovní dvojice je Simona Heidenreichová.

Finále Zlaté podkovy 2015 - záznam na programu ČT Sport

29.08.2015 08:14
Finále Zlaté podkovy 2015 vyhrál Radko Heidenrech s klisnou TIKSI, kteří tak splnili roli favorita

Pardubice CNC** a MČR družstev 31.7. - 2.8.2015

06.08.2015 08:17
Nejvyšší soutěž CNC** opět vyhrála naše úspěšná dvojice Radko Heidenreich ml. s klisnou TIKSI, sportovním jménem Tiksi Nadace při SOUz Loštice

Kvalifikační kolo Zlaté podkovy 2015 - Loštice 20.-21.6.

25.06.2015 08:19
Vítězem 38.ročníku ZLATÉ PODKOVY v Lošticích - Cena Olomouckého kraje, se stal domácí jezdec Radko Heidenreich ml. s klisnou TIKSI. Na realizaci 38.ročníku Zlaté podkovy v Lošticích finančně přispěl Olomoucký kraj.