O nás

 

Jezdecký klub LOŠTICE byl založen v roce 1974. Je zaměřen na jezdecký sport a chov koní.

Velmi úzce spolupracujeme se STŘEDNÍ ŠKOLOU TECHNICKOU A ZEMĚDĚLSKOU MOHELNICE, která se v roce 2012 sloučila sa SOUz Loštice

Jezdecký klub sídlí na školním statku bývalého SOUz Loštice, v Žádlovicích (Olomoucký kraj). Od roku 1993 pracuje pod vedením manželů Simony a Radka Heidenreichových. 

 

Simona Heidenreichová je trenérka drezůry a všestrannosti, cvičitelka, stavitelka a rozhodčí, majitelka bronzového a zlatého výkonnostního odznaku ve všestrannosti. Od roku 2014 je učitelka OV na Střední škole zemědělské a zahradnické v oboru jezdec a chovatel koní. Je členem komise všestrannosti a od roku 2016 plní funkci národního technického delegáta.

 

Radko Heidenreich ml. je známý a úspěšný jezdec ve všestrannosti, učitel odborného výcviku v oboru farmář, farmářka na Střední škole technické a zemědělské Mohelnice.  Je majitelem výkonnostního odznaku ve všestrannosti, a to stříbrného, má licenci cvičitele, rozhodčího  a stavitele. Od roku 2016 může plnit funkci národního technického delegáta v soutěžích všestrannosti.

 

Hlavní náplní klubu je:

1) sdružovat členy, které mají zájem o koně a jiná hospodářská zvířata, o přírodu, nebojí se práce a zodpovědnosti

2) vykonávat jezdecký sport - disciplína všestrannost (military)

3) chov koní

4) pořádat  JEZDECKÉ ZÁVODY - (všestrannost, drezura, parkur, těžký tah....)